موسسه آموزش و مطالعات مديريت بحران كرمان

تغییر به حالت دسکتاپ ثبت نام ورود

وزیر کشور: مقابله با ریزگردها در شرق کرمان در دستور کار است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنگار اطلاعات: وزیر کشور درباره مقابله با گرد و غبار در شهرستان های شرقی استان کرمان گفت: رفع این مشکل به صورت ویژه درستاد مدیریت بحران کشور در دست پیگیری است. 
عبدالرضا رحمانی فضلی در سفر به شهرستان بم افزود: در زمینه مقابله با بروز پدیده گرد و غبار در شرق استان کرمان مالچ پاشی، آبخیزداری و سایر موارد نیز اقدامات لازم انجام شود.  وزیر کشور همچنین از کرمان به عنوان استانی ویژه و فوق العاده در کشور یاد کرد و گفت: سفرها به منظور بازدید از دستاوردهای اقتصاد مقاومتی به صورت دوره ای و مستمر انجام می شود.
 وی با اشاره به این که برای چهارمین مرتبه، خدمت مردم خوب استان کرمان  رسیده ایم، اظهارکرد: نشست هایی در شهرستان بم در حوزه اقتصاد مقاومتی برگزار می شودتا نظرات مسئولان و فعالان اقتصادی این شهرستان را جویا شویم. وزیر کشور ادامه داد: جمع بندی نظرات در راستای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی انجام می شود.
 عملیات اجرایی خط انتقال گاز به شهرستان نرماشیر و  ۳۵ روستای آن، فهرج و ۳۵ روستا و ۱۵ روستای خواجه عسکر بم با حضور وزیر کشور آغاز شد .
 محمدعلی ودیعتی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در این مراسم گفت: در راستای اجرای این پروژه یک ایستگاه ۵۰۰ هزار مترمکعب بر ساعت در ابتدای خط ایجاد می شود و با تامین گاز مورد نیاز ارگ جدید بم، گازمورد نیاز شهرستان های نرماشیر و فهرج و سپس ریگان را تامین می کند .
 او با بیان این که ابتدای طرح در نرماشیر است، افزود: در راستای اجرای این پروژه ۸۲۳ کیلومتر شبکه توزیع، ۷ کیلومتر خط انتقال و ۵۳ کیلومترخط تغذیه اجرایی می شود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1387 - 1394 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به موسسه مطالعات و آموزش مدیریت بحران کرمان می باشد .

بالا نسخه رومیزی

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .