موسسه آموزش و مطالعات مديريت بحران كرمان

تغییر به حالت دسکتاپ ثبت نام ورود

کرمان، تولید کننده 25 درصد ریز گردهای کشور

مدیر کل محیط زیست استان کرمان گفت: 25 درصد کانون تولید ریز گردها در کرمان است و با توجه به اینکه 42 درصد استان بیابان است، باید با این بحران مقابله کنیم.
 به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر ، "محمود صفرزاده" در جلسه بررسی وضعیت ریزگردهای استان با تاکید بر اینکه مشکلات کرمان در خصوص ریز گردها از خوزستان بیشتر است، افزود: با تدبیر استاندار کرمان و بدون اعتبارات مالی توانستیم بحران را کنترل نماییم و به شدت پیگیر حل مسئله زیر گردها در استان کرمان هستیم.
صفرزاده گفت: 25 درصد کانون تولید ریز گردها در کرمان است و با توجه به اینکه 42 درصد استان بیابان است، باید با این بحران مقابله کنیم.
استاندار کرمان نیز در این جلسه گفت: در این دولت در استان کرمان در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری اقدامات خوبی انجام شده است.
"علیرضا رزم حسینی" با اشاره به ورود موسسات ملی به استان و رونق اقتصادی مناطق مختلف استان در حوزه اقتصاد مقاومتی، افزود: بیست موسسه ملی به عنوان معین اقتصادی مناطق مدیریت استان را بر عهده دارند که در سفر اخیر دکتر جهانگیری بر اهمیت این مسئله تاکید دوباره شد.

1387 - 1394 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به موسسه مطالعات و آموزش مدیریت بحران کرمان می باشد .

بالا نسخه رومیزی

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .